Parazitų naikinimas

Erkių kontrolė

Mūsų įmonė siūlo jums erkių naikinimo paslaugas.

Darbų eiga pateikiama žemiau:

1. Mūsų specialistas atvyks pas jus į objektą ir atliks sklypo apžiūra;

2. Po apžiūros, pasiruoš visą reikalingą įrangą ir pradės vabzdžių naikinimo darbus;

3. erkių naikinimo metu bus vykdomas cheminis šlapias ir sausas (pagal poreikį) objekto apruošimas pagal specialiai erkėms naikinti metodiką;

4. kenkėjų kontrolės specialistai po erkių naikinimo darbų atlikimo jūsų sklype, paprašys susipažinti su atmintine, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas ir pasiektas kuo didesnis vabzdžių naikinimo efektyvumas.

Erkės nešokinėja ir neskraido. Jos ropoja, dažnai lipa žole ir krūmais ten, kur galėtų pasiekti praeinantį gyvūną ar žmogų, kad galėtų prisitvirtinti ir maitintis krauju.

Erkės gali perduoti tokias ligas, kaip Laimo liga, erkinis ensefalitas ir kt. Daugelį ligų erkės gali pernešti tik įsisiurbusios ir besimaitindamos krauju apie kelias valandas. Daugeliu atvejų erkių įkandimai yra neskausmingi, todėl juos sunku pastebėti. Įkandus erkei rekomenduojame iškarto kreiptis į gydytojus.

Pastebėjus įsisiurbusią erkę nedelskite nei sekundės, pašalinkite ją nedelsiant bet kokiomis priemonėmis! Geriausias būdas kontroliuoti erkes teritorijoje – tai pašalinti aukštą žolę, piktžoles, lapų kraiką ir pomiškį iš jūsų namų aplinkos.

Kurmių gaudymas

Kurmiai rausia Jūsų veją, kiekvieną dieną kupstų vis daugėja, dygsta jie kaip grybai po lietaus. Rausia pievelę skersai ir išilgai nepailsdami dieną ir naktį ir jiems nerūpi, kad Jums tai labai nepatinka. Išbandėte begalę atbaidymo ir naikinimo priemonių, bet tai nepadėjo? Jei taip – susisiekite su mumis ir musu komanda pades Jums susigrąžinti veją. Jei neturite laiko, noro ar abejojate savo sugebėjimais, galite užsisakyti kurmių gaudymo paslaugą ir "Jūsų kurmiais pasirūpinsime" mes.

Turite klausimų apie sodybų aplinkos įrengimą ir įvairiu paslaugu kainas? Skambinkite telefonu +370 600 66 004 arba rašykite el. paštu info@sodybuprieziura.com – mielai pakonsultuosime!